Oferta

Półki kolonialne

Pragniesz wypełnić swoje wnętrze dodatkami, które oprócz pięknego wyglądu, posiadają prawdziwą, egzotyczną duszę? Nic prostszego! Zobacz czym mogą zachwycić się oryginalne, ręcznie wykonane z litego drewna półki indyjskie. To doskonały produkt, który znacząco wyróżnia się z tłumu. Wykorzystanie egzotycznych drzew, posiadających niezwykły układ słojów, skutecznie nadaje orientalny charakter każdemu wnętrzu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Półki indyjskie

Są niezwykle solidne, a także odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Dzięki swojej praktyczności cieszą się uznaniem przez coraz szerszą grupę odbiorców. To doskonały sposób na uwydatnienie najważniejszych elementów dekoracyjnych i uhonorowanie kluczowych przedmiotów, które mają sentymentalne znaczenie. Taki rodzaj dekoracji z łatwością pomieści całą biblioteczkę, albumy rodzinne czy zdjęcia. Ten produkt znajdzie zastosowanie niemalże w każdym pomieszczeniu. Dzięki szerokiej gamie kolorów, a także doskonałym kształtom dopełni salon, sypialnie, jadalnie, a nawet kuchnię. Dzięki ręcznie wykonanym półką można doskonale odzwierciedlić egzotykę i tajemniczość w każdym wnętrzu.

Niezależnie od zastosowanego stylu wnętrzarskiego, półki indyjskie spiszą się na medal. Taki rodzaj niepozornej dekoracji będzie stanowił także idealny pomysł na prezent do nowego mieszkania. Dzięki dodaniu własnych elementów dekoracyjnych można stworzyć niepowtarzalny charakter, idealnie pasujący do gustu i stylu właściciela. 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2019-2020 Dobre Meble. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Studio AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
E-mail Ilość Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.