Oferta

Bezpieczeństwo

Zapraszamy do zapoznania się do naszych wskazówek dotyczących bezpiecznego kupowania produktów w naszym sklepie.

  1. Nie należy nikomu udostępniać danych do własnego konta, za pośrednictwem których osoba postronna mogłaby dokonywać zakupów.
  2. Jeśli stwierdzisz, że dane do Twojego konta mogłyby w jakiś sposób przedostać się do osób niepowołanych zmień hasło do swojego konta, pamiętając aby hasło to nie było proste do ustalenia (data urodzenia, imię, itp.).
  3. Jeżeli zapomniałeś hasła, skorzystaj z funkcji przypomnienia hasła. Na podany adres email, wysłane zostanie nowe hasło za pomocą którego zalogujesz się do naszego serwisu i będziesz mógł dalej korzystać ze wszystkich udogodnień które oferujemy. Jeżeli jednak pomimo prawidłowo wprowadzonych danych zalogowanie nie jest możliwe, skontaktuj się niezwłocznie z Administratorem.
  4. Pamiętaj, że jeżeli odwiedzasz nasz sklep internetowy i składasz zamówienia za pośrednictwem komputera, którego nie jesteś stałym użytkownikiem (np. komputery w kawiarenkach internetowych), musisz pamiętać o konieczności wylogowania się oraz zamknięcia przeglądarki po zakończeniu wizyty. W przeciwnym razie ktoś inny, korzystający z tego samego komputera bezpośrednio po Tobie, mógłby mieć dostęp do Twojego konta.

W trosce o dobro naszych Klientów proponujemy ostrożnie podchodzić do tych sklepów, które nie podają pełnych danych kontaktowych: adresu firmy, numerów telefonów do poszczególnych działów, numerów NIP i REGON; utrudniają kontakt klientów z pracownikami (nie odbierają telefonów, nie odpisują na e-maile); oferują wszystkie produkty w cenach rażąco niższych od pozostałych sklepów.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2019-2020 Dobre Meble. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Studio AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
E-mail Ilość Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.