Oferta

Kupujemy meble kolonialne do gabinetu – indyjskie biurka i regały z litego drewna egzotycznego.


Stając przed decyzją o doborze mebli do gabinetu mamy możliwość zdecydowania się na bryły w stylu kolonialnym. Czemu warto dokonać takiego wyboru? Odpowiedzi jest wiele – w pierwszej kolejności należy nadmienić, iż meble te są wykonane w 100% z litego drewna egzotycznego takiego jak palisander indyjski, mangowiec czy akacja indyjska, dzięki czemu nabierają ponadczasowego charakteru – meble kolonialne są solidne, masywne i trwałe.

Meble kolonialne to nie tylko klasyczne, fantazyjne wzory ręcznie rzeźbionych brył ale i szeroki katalog mebli loftowych, nowoczesnych, wykonanych w stylu industrialnym czy modernistycznym. Decydując się na meble kolonialne otrzymujemy więc produkt wysokiej jakości dopasowany do naszych oczekiwań odnośnie stylistyki wykonania czy estetyki wykończenia.

Indyjskie meble kolonialne są meblami pochodzenia naturalnego, ręcznie wytworzonymi w hinduskich manufakturach z litego drewna pozyskiwanego z lasów południowoazjatyckich. Wielopokoleniowa tradycja kultywowana wśród hinduskich stolarzy pozwala poszerzać horyzont tworzenia wymyślnych brył mebli.

biurko-kolonialne-indyjskie-z-litego-drewna-palisandru-indyjskiego-ciemny-brazregal-kolonialny-z-litego-drewna-palisandru-indyjskiego

I tak oto, rozważając zakup dwóch nieodzownych dla gabinetu brył, a więc biurka oraz regału, mamy możliwość zdecydowania się na klasyczne modele z palisandru indyjskiego w ciemnym odcieniu brązu. Biurko kolonialne może przybrać formę skromnego sekretarzyka z nadstawką i dwiema szufladami lub jednostronnie zabudowanej bryły dla osób ceniących przestrzeń i funkcjonalność.

biurko-kolonialne-z-litego-drewna-palisandru-indyjskiegoregal-kolonialny-lite-drewno-palisander-indyjski-metaloplastyka

Dla Klientów poszukujących większej powierzchni do pracy idealnym modelem byłoby obustronnie zabudowane, masywne biurko z szufladami, półkami oraz podnóżkiem – co z pewnością docenią osoby poświęcające dużo czasu pracy. W zależności od możliwości przestrzennych w gabinecie możemy ustawić wąski regał kolonialny w postaci słupka lub zdecydować się na większy model etażerki z metaloplastyką czy finalnie, nawet konstrukcję w postaci regularnej biblioteczki.

biurko-kolonialne-indyjskie-masywne-z-litego-drewna-palisandru-indyjskiegoregal-kolonialny-indyjski-lite-drewno-palisander-klasyczny

Jeśli poszukujemy mebli kolonialnych o jaśniejszym wybarwieniu i bardziej nowoczesnej stylistyce możemy rozważyć zestaw mebli loftowych pod postacią nowoczesnego biurka z litego drewna mango oraz przeszklonej witryny.

biurko-kolonialne-indyjskie-z-litego-drewna-mango-w-stylu-loftwitryna-indyjska-kolonialna-w-stylu-loft-z-litego-drewna-mango

Dla osób lubujących się w stylistyce reprezentującej misterne rzeźbienia z pewnością przypadną do gustu meble
kolonialnego z litego drewna akacji indyjskiej. W kolekcji Arani znajdziemy bowiem rzeźbione ornamenty, okucia, uchwyty oraz listwy z metaloplastyki, a całość wybarwiona w ciepłym, ciemnym odcieniu brązu.

biurka-kolonialne-lite-drewno-akacja-indyjskaregaly-kolonialne-etazerki-biblioteki

biurko-kolonialne-sekretarzyk-lite-drewno-akacja-indyjska-recznie-rzezbionyregal-kolonialny-recznie-rzezbiony-slupek-lite-drewno-akacja-indyjska

Na jaki wariant stylistyczny biurka i regału zdecydowaliby się Państwo?

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

© 2019-2020 Dobre Meble. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Studio AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie znów dostępny. Po prostu zostaw nam swój adres mailowy.
E-mail Ilość Twój adres mailowy nie zostanie udostępniony nikomu innemu.